KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303390
nr 1430 3390
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 32x26cm, yttermått inklusive ram: 40x34cm
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:10:23
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)